Logowanie - Rejestracja
Przechowalnia: 0 produktów Twój koszyk: 0 produktów do kasy
Jesteś tutaj:

Producenci

Karma ACANA i dla psów i kotów powstaje w Kanadzie, w renomowanej kuchni NorthStar® zlokalizowanej w regionie Alberty. Każdy składnik, który używamy do produkcji naszego jedzenia, pochodzi od sprawdzonych i zaufanych dostawców z całego świata. Nasza karma charakteryzuje się wysoką zawartością składników mięsnych najwyższej jakości.
W helleńskiej mitologii ambrozja była pokarmem bogów, nadającym nieśmiertelność każdemu, kto miał przyjemność go skosztować. Jego smak był niezapomniany, a zapach wyjątkowy. Wykorzystując te cechy, stworzyliśmy wyjątkową linię produktów dla psów i kotów.
Arion to marka karma dla psów i kotów, która zapewnia wysoką jakość i kompleksowe żywienie Twojego zwierzaka. Nasze produkty są opracowywane z myślą o zdrowiu i dobrej kondycji psów i kotów, aby mogły cieszyć się pełnym życiem.
Karma Bosch jest produkowana w rodzinnym zakładzie zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi w dziedzinie żywienia zwierząt. Jednym z wyróżników naszych produktów jest obecność korzystnych dla zdrowia składników, takich jak organiczne związki cynku, lecytyna, karnityna oraz ekstrakt z małży. Wykorzystujemy składniki o jakości porównywalnej do produktów przeznaczonych dla ludzi.